Filteren op

Filter
Glasvezel oplossing

Glasvezel oplossing

Referentie: FB-SCST-DXMM-5

Merk: OEM

FB-SCST-DXMM-5

Fiber Cable-Duplex-Multimode-SC naar ST-connector-5 meter-oranje kleur

Prijs € 10,00
Meer
Niet op voorraad (informeer naar de levertijd)

Referentie: MC-1GF-1GE

Merk: OEM

MC-1GF-1GE

Media Converter-1x Ethernet RJ45-1x SFP-Gigabit-10/100/1000 Base-TX-Reduced grootte

Prijs € 40,00
Meer
op voorraad

Referentie: MC-SC45-DM805

Merk: OEM

MC-SC45-DM805

Media Converter-Ethernet RJ45-Multimode Fiber-Duplex SC connector-TRx 850 nm-Gigabit-Maximaal 550 m

Prijs € 48,00
Meer
op voorraad

Referentie: SFP-1310-02MMF-LC

Merk: OEM

SFP-1310-02MMF-LC

SFP transceiver module-TRx 1310 nm-Multimode Fiber-LC Duplex connector-Maximaal 2 km-1.25Gb/s-1000Base-LX

Prijs € 14,00
Meer
op voorraad

Referentie: SFP-1310-20SMF-LC

Merk: OEM

SFP-1310-20SMF-LC

SFP transceiver module-TRx 1310 nm-Single mode fiber-LC Duplex connector-Maximaal 20 km-1.25Gb/s-1000Base-LX

Prijs € 14,00
Meer
op voorraad

Referentie: SFP-850-005MMF-LC

Merk: OEM

SFP-850-005MMF-LC

SFP transceiver module-TRx 850 nm-Multimode Fiber-LC Duplex connector-Maximaal 550 m-1.25Gb/s-1000Base-LX

Prijs € 14,00
Meer
op voorraad